Novinky každý týždeň

Každý týždeň vám prinášame zaujímavé články z oblastí zdravia a krásy. Staňte sa odberateľom newslettera a žiaden článok vám neunikne. Články sú odborné k rôznym tematikám a informácie sú podložené z mnohých anglických zdrojov ako pubmed.

Akčné produkty za skvelé ceny!

Každý týždeň prinášame zaujímavé zľavy a akcie. Nevynechajte ani jedinú z nich. Prihláste sa ako odberateľ newslettera.

Doprava zdarma od 100 eur

Pri nákupe ľubovolného tovaru nad 100,00 EUR s DPH získavate prepravu zdarma. Prepravujeme kuriérskou spoločnosťou DPD.

95% tovaru skladom

Držíme 95% tovaru skladom a preto máme možnosť expedovať každú objednávku v deň prijatia objednávky. Tovar, ktorý nie je skladom je na stránke zakliknutý ako ,,nedostupný,, alebo je napísane: ,,Tovar nie je skladom, prijímame predobjednávky."

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.

Heureka.sk

Vsetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk