BeautyBiowave žehličky proti vráskami s rollerom (2 ŽEHLIČKY)

Práve ste objavili Novinku 2021 .. Je to jedinečná žehlička na vrásky, ktorá spája všetko, čo vaša pleť potrebuje! Už to nie je mýtus, a nemusíte si kupovať mikroprúdovú a galvanickú žehličku osobitne! Tieto dve krásky v sebe spájajú toho oveľa viac. 

V jednej jedinej žehličke dostanete galvanický prúd (kladný aj záporný) na 1 hlavici a mikroprúd na 2 hlavici!

Okrem toho obe žehličky disponujú režimom čistenia a výživy. Obe žehličky na pleť majú ultrazvuk. Ale len jedna z nich má rádiofrekvenčné vlny. 

Ak sa neviete rozhodnúť medzi galvanickou a mikroprúdovou, tak tieto dve žehličky na vrásky Vám ponúkajú 2v1. Môžete ich dokonca kombinovať. Pokožku si v režime čistenia dôkladne vyčistíte. V režime výživy zapracujete kyselinu hyalurónovú. A na záver si doprajete mikroprúdovú masáž. 

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.

Heureka.sk

Vsetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk