kingray.sk Reviews with ekomi.sk
kingray.sk Reviews with ekomi.sk

Biolampa Stimlight s kolorterapiou doplnená o funkciu infra

Biolampa Stimlight s kolorterapiou doplnená o funkciu infra

Yalong Trade priniesol na trh biolampu Stimlight doplnenú o infračervené svetlo, ktorá sa v priebehu jedného mesiaca stala hitom medzi biolampami. 

Biolampa Stimlight a účinky

Svetlá biolampy sa doporučujú používať ako komplementárnu (doplnkovú) aplikáciu na zlepšenie stavu rôznych komplikácií, na zlepšenie regenerácie poškodených tkanív, na ožarovanie akupunktúrnych bodov, ako doplnkovú metóda na urýchlenie hojenia rán, pri nadmernom obsahu pigmentu alebo bilirubínu v pokožke, bolestivosti svalov po preťažení a podobne. 

Biolampa Stimlight a koloterapia

Táto biolampa obsahuje modré, zelené, žlté, červené svetlo ako aj infra žiarenie (blízko-infračervené svetlo). Infra žiarenie nesvieti, ale preniká hlboko do tkanív a pociťujete ho ako mierne teplo.

Rozdiel: Biolampa Stimlight neobsahuje filtre, ako ste u biolámp zvyknutí. Obsahuje hlavice, ktoré sa nacvakávajú na hlavnú jednotku. Štyri hlavice obsahujú diódy rôznych vlnových dĺžok (modré, žlté, zelené a červené) s polarizáciou a zrkadlovou technológiou pre čo najúčinnejšie využitie svetla v tkanive. Piata hlavica je iná -  generuje infračervené žiarenie, ktoré je oku neviditeľné. 

Účinky blízko-infračerveného svetla 

Hlavica s Blízko-infračerveným žiarením, ktoré je súčasťou tejto biolampy patrí do oblasti fototerapie a pomáha pri mnohých ochoreniach. Infračervené svetlo je neviditeľná energia, ktorá dokáže preniknúť hlbšie ako iné svetlo a tým dokáže stimulovať aj tkanivá, ktoré viditeľnými svetlami z kolorterapie nie je možné dosiahnúť. Dokáže preniknúť do mäkkých tkanív, do svalov, kĺbov a kostí.

Infračervené žiarenie je preto súčasťou balenia, aby sme sa dostali tam, kde iné svetlo neprenikne. 

Takéto svetlo je vhodné aj na stimulovanie a regenerovanie orgánov a to priložením hlavice na časť tela, kde sa nachádza príslušný orgán. To sa nazýva ,,projekcia orgánov,,.

Vo svete sa používa fototerapia v kombinácií s červeným a infračerveným svetlom aj pri týchto ochoreniach:

  •       Traumatické poranenia mozgu
  •       Zlepšenie zdravotného stavu po mŕtvici alebo po srdcovom infarkte
  •       Regenerovanie poškodených nervov
  •       Poranenia miechy
  •       Osteoartitída, artritída
  •       Bolesti kĺbov, šliach a svalov
  •       Poranenia kostí
  •       Neurodegeneratívne ochorenia

Záver

Biolampa bola vyvinutá a patentovaná Ing. Františkom Kokošom. Jeho komentár v závere:

,,Biolampa je vyrábaná na zákazku. Vybrali sme spoľahlivého výrobcu, s ktorým sme dôkladne hľadali kvalitné materiály. Najpodstatnejším bolo nájsť kvalitné diódy a kvalitnú polarizačnú fóliu. Správny výber diód, polarizácie a odrazy svetla vnútri lampy sú patentovo chránené riešenie. Najlacnejšia je preto, že sme chceli priniesť ľuďom cenovo -prístupné riešenie a to sa nám myslím podarilo, aj keď cesta k nemu nebola ľahká. Garancia vysokej kvality a dobrej ceny! ,,

Video polarizácia biolampy Stimlight

Video ako zakladať správne hlavice

Odporúčané produkty1

kingray.sk Reviews with ekomi.sk