Biolampa Stimlight s kolorterapiou doplnená o funkciu infra

Koncom roku 2017 Yalong Trade priniesol na trh biolampu Stimlight doplnenú o infračervené svetlo, ktorá sa v priebehu jedného mesiaca stala hitom medzi biolampami. Koncom roku 2019 zjednodušili systém nacvakávania hlavíc s kolorterapiou, čo zjednodušilo obsluhu biolampy. V súčasnosti patria výkonom medzi top biolampy a systém kolorterapie je samozrejmosťou. 

Biolampa Stimlight a účinky

Svetlá biolampy sa doporučujú používať ako komplementárnu (doplnkovú) aplikáciu na zlepšenie stavu rôznych komplikácií, na zlepšenie regenerácie poškodených tkanív, na ožarovanie akupunktúrnych bodov, ako doplnkovú metóda na urýchlenie hojenia rán, pri nadmernom obsahu pigmentu alebo bilirubínu v pokožke, bolestivosti svalov po preťažení a podobne. 

Biolampa Stimlight a koloterapia

Táto biolampa obsahuje modré, zelené, žlté, červené svetlo ako aj infra žiarenie (blízko-infračervené svetlo). Infra žiarenie nesvieti, ale preniká hlboko do tkanív a pociťujete ho ako mierne teplo.

Rozdiel: Biolampa Stimlight neobsahuje filtre, ako ste u biolámp zvyknutí. Obsahuje hlavice, ktoré sa nacvakávajú na hlavnú jednotku. Štyri hlavice obsahujú diódy rôznych vlnových dĺžok (modré, žlté, zelené a červené) s polarizáciou a zrkadlovou technológiou pre čo najúčinnejšie využitie svetla v tkanive. Piata hlavica je iná -  generuje infračervené žiarenie, ktoré je oku neviditeľné. 

Účinky blízko-infračerveného svetla 

Hlavica s Blízko-infračerveným žiarením, ktoré je súčasťou tejto biolampy patrí do oblasti fototerapie a pomáha pri mnohých ochoreniach. Infračervené svetlo je neviditeľná energia, ktorá dokáže preniknúť hlbšie ako iné svetlo a tým dokáže stimulovať aj tkanivá, ktoré viditeľnými svetlami z kolorterapie nie je možné dosiahnúť. Dokáže preniknúť do mäkkých tkanív, do svalov, kĺbov a kostí.

Infračervené žiarenie je preto súčasťou balenia, aby sme sa dostali tam, kde iné svetlo neprenikne. 

Takéto svetlo je vhodné aj na stimulovanie a regenerovanie orgánov a to priložením hlavice na časť tela, kde sa nachádza príslušný orgán. To sa nazýva ,,projekcia orgánov,,.

Vo svete sa používa fototerapia v kombinácií s červeným a infračerveným svetlom aj pri týchto ochoreniach:

  •       Traumatické poranenia mozgu
  •       Zlepšenie zdravotného stavu po mŕtvici alebo po srdcovom infarkte
  •       Regenerovanie poškodených nervov
  •       Poranenia miechy
  •       Osteoartitída, artritída
  •       Bolesti kĺbov, šliach a svalov
  •       Poranenia kostí
  •       Neurodegeneratívne ochorenia

Záver

Biolampa bola vyvinutá a patentovaná Ing. Františkom Kokošom. Jeho komentár v závere:

,,Biolampa je vyrábaná na zákazku. Vybrali sme spoľahlivého výrobcu, s ktorým sme dôkladne hľadali kvalitné materiály. Najpodstatnejším bolo nájsť kvalitné diódy a kvalitnú polarizačnú fóliu. Správny výber diód, polarizácie a odrazy svetla vnútri lampy sú patentovo chránené riešenie. Najlacnejšia je preto, že sme chceli priniesť ľuďom cenovo -prístupné riešenie a to sa nám myslím podarilo, aj keď cesta k nemu nebola ľahká. Garancia vysokej kvality a dobrej ceny! ,,

Video polarizácia biolampy Stimlight

Video ako zakladať správne hlavice

Náš názor na záver: 

Hoci na stránke ponúkame aj iné druhy biolámp napr.ActiveBio alebo ActiveBio PLUS z Anglicka, Medilight z Maďarska, sme veľmi radi, že máme v ponuke aj biolampu Stimlight, ktorá je patentovým riešením zo Slovenska, hoci sa vyrába na zákazku v Číne. Jedinečné riešenie zrkadlovej technológie ju stavia medzi špičku medzi biolampami a zároveň je cenovo dostupná každému. V priebehu pár rokov ju vylepšili do dnešnej podoby. Z technického hladiska je táto biolampa podľa dovozcu minimálne kazivá a záručný a pozáručný servis poskytuje priamo dovozca, spol. Yalong Trade s.r.o. v Revúcej. Preto bezproblémový servis je zaručený. 

A tešíme sa, že v roku 2020 plánujú vyvinúť stojan, ktorý pridáme do ponuky hneď ako bude dostupný. 

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME