kingray.sk Reviews with ekomi.sk
kingray.sk Reviews with ekomi.sk

Vrátenie tovaru a reklamácia ONLINE

VRÁTENIE TOVARU A REKLAMÁCIE

Nemáte z dodaného tovaru radosť a chcete ho do 14 dní vrátiť? Je poškodené? Alebo ho chcete vymeniť za iný produkt? Je to jednoduché.

Prvým krokom je detailne vyplniť nasledujúci elektronický formulár. Vďaka službe Retino budete mať proces vrátenia, výmeny či reklamácie pod kontrolou od začiatku, až do konca. Iste Vás milo prekvapí, ako u nás tovar ľahko a rýchlo vymeníte alebo vrátite.

Pri výmene alebo vrátení tovaru je nutné vrátiť nepoškodený tovar, bez známok používania v pôvodnom nepoškodenom obale.

Vrátený tovar riadne zabaľte do papierovej krabice a odneste ho do Vami zvoleného výdajného miesta v sieti Zásielkovňa alebo PPL Parcel Shop. V prípade, že tovar nebude riadne zabalený, bude Vám reklamácia zamietnutá. Akonáhle sa balíček vráti k nám, skontrolujeme ho a pošleme buď to peniaze za vrátený tovar späť na účet do 10 pracovných dní alebo požadovaný nový produkt.

V prípade, že ste k nákupu obdržali darček zadarmo a Vaša objednávka už pri vrátení produktov nespĺňa podmienky danej akcie, prosíme o vrátenie obdržaného darčeka. V prípade nedodržania podmienky, bude tento produkt spoplatnený.

KETO AKADÉMIA KETO RECEPTY KETO OTÁZKY AUTO-IMUNITNÉ OCHORENIA ZDRAVÉ ČREVO A MIKROBIÓM DOPORUČENIA K FUNKČNEJ VÝŽIVE (HOLISTICKÝ PRISTUP) Články a štúdie o chorobách Články o prístrojoch a ich využitie v praxi Články a štúdie o vitamínoch, polyfenoloch a iných látkach Články o kráse (žehličky na pleť, kozmetika podľa veku)
kingray.sk Reviews with ekomi.sk