kingray.sk Reviews with ekomi.sk
kingray.sk Reviews with ekomi.sk

Wellmaxx Collagen (kolagén)

Wellmaxx Collagen (kolagén) 

Kombinácia MatriGenics je patentovaná technológia, ktorá zvyšuje tvorbu kolagénu, kyseliny hyaluronovej a elastínu. Zatiaľ v ponuke dva nové produkty: 24 hodinový fluid a telové mlieko.

Prajete si krásnu a napnutú pleť bez vrások? Potom by ste mali vedieť, aké účinky Wellmaxx Kolagén na podporu krásy ponúka. Objavte kolagén a dosiahnite hladkú pokožku zvýšením produkcie kolagénu v pleti.

Kolagén

Kolagén je nevyhnutný, endogénny proteín, pre mnohé procesy v tele. Tento rozhodujúci proteín má stabilizáčný a spevňujúci účinok - je najviac viditeľný v pokožke. Naše spojivové tkanivo pozostáva z cca. 60% kolagénu!

Elasticita pokožky je výsledkom sofistikovanej interakcia: Spolu s elastínom stabilný bielkovinový kolagén krásy sa podiela na spevňovaní vláknitej siete v našej pokožke. Vstavaný v látke, ktorá okrem iného obsahuje kyselinu hyalurónovú viažucu vlhkosť, výsledkom je efektívna symbióza, ktorá prispieva k udržiavaniu objemu a pružnosť pokožky.

Prirodzený proces starnutia vedie k poklesu kolagénu a elastínu. Obnovte jeho produkciu vhodne zvolenou kozmetikou na báze kolagénu.

kingray.sk Reviews with ekomi.sk