Epilátory a depilátory

Prístroje na trvalé odstraňovanie chĺpkov sa nazývajú epilátory. Epilátory môžu byť na báze IPL, alebo lasera. Obe metódy sú vo svete využívané ako efektívne metódy, aj keď efektivita závisí od mnohých faktorov ako je napríklad farba pleti, farba chĺpkov, jemnosť chĺpkov, počet aplikácií atď. 

Pokiaľ máte zakúpený prístroj, či už laserový, alebo IPL, neočakávajte zázračné odstránenie chĺpkov po jedinej aplikácií. To vám nezaručí nikto, ani najdrahší salón na svete.

IPL epilátor

 Pozrite si niekoľko bodov, ktoré musíte dodržať na dosiahnutie najlepších výsledkov:

  1. Musíte byť dôsledný. Chĺpky sa neodstránia po prvej aplikácií. Každý chĺpok je v inej rastovej fáze. Prístroje zasiahnu len chĺpky v rastovej fáze, ale nie tie, ktoré sú v spiacej fáze a preto je potrebné aplikácie opakovať.  Počas epilácie dochádza k zničeniu korienkov chĺpku a odumretiu korienkov chĺpku.
  2. Po 3-mesačnom používaní uvidíte zjemnenie chĺpkov a minimalizovanie rastu nových chĺpkov.
  3. Nie je to 5-minútová záležitosť. Pripravte sa na epiláciu počas vášho obľúbeného filmu, lebo jedna noha zaberie približne 20 minút.
  4. Najrýchlejšie a najúčinnejšie sa zbavíte tmavých chĺpkov na svetlej pokožke. Neaplikujte na tmavú pokožku, ani opálenú pokožku.
  5. Začnite s epiláciou pár mesiacov pred opaľovacou sezónou. Najideálnejšie obdobie je jeseň, zima a jar. Určite nezačínajte s epiláciou počas letných mesiacov.
  6. Oholte si chĺpky jedeň deň vopred.

U nás nájdete niekoľko druhov IPL epilátorov. Prístroj Latys je náš najpredávanejší prístroj, ku ktorému si viete kúpiť aj omladzovaciu kazetu, alebo kazetu proti akné. Vydrží viac ako ktorýkoľvek iný prístroj, až 400 000 snímkov.

Laserový epilátor

Laserový epilátor potrebuje dlhšie chĺpky na zasiahnutie. Pred aplikáciou si chĺpky nehoľte. Mali by mať dĺžku max.1cm. U laserového epilátoru ožarujete každý chĺpok zvlášť, nie plochu, preto aplikácia trvá dlhšie, ale výsledky stoja za to. V e-shope nájdete náš najpredávanejší laserový epilátor Benus.

Trvalá epilácia a čo o nej potrebujete vedieť

Trvalá epilácia a čo o nej potrebujete vedieť

Ošetrením korienok absorbuje energiu IPL svetla alebo lasera. Počas toho sa zvýši teplota v rastových centrách chĺpkov. Zvýšená teplota vedie ku poškodeniu rastových centier. Nový chĺpok, ktorý po aplikácií narastie, je jemnejší a svetlejší. Opakovaným používaním dochádza k trvalému odstráneniu ochlpenia, resp. k jeho zjemneniu a zosvetleniu.

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

  • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
  • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

  • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0907 173 910. 
  • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.