kingray.sk Reviews with ekomi.sk
kingray.sk Reviews with ekomi.sk

Wellmaxx Phase2 koncentráty

Wellmaxx Phase2

Perfektné riešenie pre individuálne potreby pleti. Najmodernejšie, vysoko-účinné aktívne látky vytvárajú symbiózu s jedinečnou kombináciou kyseliny hyalurónovej v tomto výnimočnom elixíry mladosti!

Koncentráty roztoku fáze 2 kombinujú najnovšie systémy účinných látok s vysokokvalitnými olejmi pre žiarivú a hladkú pleť.

Silný náraz, s dvojnásobným účinkom pre krásu vašej pleti: vysoké dávky, koncentrované aktívne látky v účinnej forme idú ihneď do práce a zabezpečujú ich najlepšie možné výsledky.

Tri druhy hyaluronanu sodného

Táto inovatívna kombinácia troch druhov hyalurónových kyselín: kyselina hyalurónová s nízkou molekulárnou hmotnosťou, kyselina hyalurónová s vysokou molekulárnou hmotnosťou a zosieťovaná kyselina hyalurónová.


Krém proti vráskam 35+

Krém proti vráskam 35+

Krém proti vráskam 35+ by mal byť vybraný cielene na vrásky a mal by už obsahovať dve účinné látky. Hlavne citlivá, suchá a zmiešaná pleť má sklon ku prehlbovaniu vrások.  Mastná a normálna pleť si zatial poradí s krémom, ktorý obsahuje len kyselinu hyalurónovú. 

Medzi vekom 30 a 35 rokov dochádza k prehlbovaniu už vzniknutých vrások. Vrásky, ktoré dovtedy neboli ošetrované potrebujú už dve účinné látky ako napríklad kyselina hyalurónova+morský komplex alebo kyselina hyalurónová+peptid. 

Správna aplikácia krémov za pomoci žehličiek na pleť zlepšuje absorpciu účinných látok a stimuluje funkcie pleti ako mikrocirkuláciu, tvorbu kolagénu, tvorbu kyseliny hyaluronovej atď.


Koncentrované hyalurónové ampulky na tvár

Koncentrované hyalurónové ampulky na tvár

V čase rýchleho životného štýlu, keď zákazník hľadá rýchle riešenia a účinky sa spoločnosť Wellmaxx rozhodla vytvoriť radu pleťových koncentrátov pre dosiahnutie rýchlejších účinkov na pleť. Ako už slovko koncentrát naznačuje, jedná sa o vysoko-koncentrované ampule Wellmaxx Phase2, ktoré majú za úlohu dosiahnuť za krátky čas tie najlepšie účinky. Každý koncentrát je určený pre niečo iné a má iné zloženie. 

kingray.sk Reviews with ekomi.sk