kingray.sk Reviews with ekomi.sk
kingray.sk Reviews with ekomi.sk

Wellmaxx Skineffect

Wellmaxx Skineffect - zdravotná kozmetika pre problémovú pleť

Dokonale rozumieme vašej pleti – obzvlášť, ak ide o citlivú pleť. Produkty z medicínsky orientovanej série Skineff ect upokojujú a normalizujú pokožku, ktorá stratila svoju rovnováhu. Vaša pokožka sa konečne zbaví začervenania a podráždenia.

Menej je niekedy viac

Aby sa vaša pokožka mohla perfektne zotaviť, neobsahujú tieto produkty žiadne syntetické vône, parabény, farbivá, ingrediencie s obsahom ropy ani PEG deriváty. Nezávislý dermatologický inštitút potvrdil skvelú znášanlivosť produktov tejto série aj s citlivou pokožkou.

Kombinácia dermatológie a kozmetiky

Tri komplexy aktívnych látok poskytujú novú bunkovú energiu, lifting a zvýšenú ochranu. To všetko pre lepšiu elasticitu, vitalitu, pružnosť a optimálny prísun vlhkosti.

Dipeptidy, ktoré sa prirodzene vyskytujú vo vašom tele, pomáhajú zlepšiť tvorbu intaktnej (neporušenej) štruktúry pokožky so stabilnou úrovňou vlhkosti pre dosiahnutie pevného vzhľadu a plnšieho objemu.

Extrakt z guľôčky srdcovitolistej (Globularia cordifolia) chráni kmeňové bunky pokožky. Okrem toho pomáha redukovať začervenanie a vracia pleti jej prirodzený lesk.

Extrakt z ruže z Jericha (Plavúnka schúlivá) ochraňuje pokožku pred stresom a znižuje prvé príznaky starnutia. Pokožka sa revitalizuje a získava prirodzenú pevnosť.

Pokožka hovorí jasnou rečou

Problémy s citlivou pleťou a s pigmentáciou môžu vzniknúť bez ohľadu na typ pokožky a na jej vek. Preto vám chceme predstaviť komplexný program Skineffect. Produkty tejto medicínsky orientovanej série v sebe kombinujú čistenie, starostlivosť o pleť a špeciálnu starostlivosť. Sú určené pre citlivú a suchú pleť a tiež pre pleť s nadmernou pigmentáciou. Tieto produkty sú tiež určené pre aplikáciu pred ošetrením pokožky kozmetickými prístrojmi (mikroihly, mezoterapia, dermabrázia) ako aj po ukončení takéhoto ošetrenia.

Certifikáty aktívnych zložiek

1 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo zrealizovaná na vzorke 20 testujúcich s priemerným vekom 34 rokov počas obdobia 2 mesiacov. Aplikácia dvoch ošetrení denne preukázala zlepšenie v jase (svetlosti) pleti o 9,2 %, zlepšenie v priehľadnosti pleti o 67 % a zníženie začervenania o 13,4 %.

2 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo zrealizovaná na vzorke 22 testujúcich s priemerným vekom 44 rokov počas obdobia 1 mesiaca. Aplikácia dvoch ošetrení denne preukázala elimináciu proaging látok o 23,6 %, čím bola dosiahnutá výrazná redukcia nadmerného podráždenia pokožky.

3 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo zrealizovaná na vzorke 22 testujúcich s priemerným vekom 44 rokov počas obdobia 1 mesiaca, ktorí trpeli podráždením pleti (zistené na základe testu svetlom). Štúdia rozpoznateľne preukázala zlepšenie vzhľadu pleti (najmä z pohľadu vyrovnania nepravidelností pokožky) o 17,9 %.

4 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo na viskoelasticitu pleti preukázala omladenie pleti v rozsahu od 3,4 do 4,4 roka, zlepšenie pevnosti pleti od 24 % do 28 % a zlepšenie hodnoty hustoty pleti od 32 % do 34 %.

5 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo na ochranu pleti pred stresom prostredníctvom zlepšenia vlastného obranného systému pokožky preukázala po ukončení ošetrenia po 28 dňoch revitalizačný účinok u vlhkosti pokožky o 24,9 %, u elasticity pokožky o 8,3 % a u vyhladenia pleti o 27 % v porovnaní so stavom spred ošetrenia.

6 Štúdia aktívnej ingrediencie in vitro na stimuláciu a zlepšenie funkcií unavených buniek. Výsledky uskutočnených testov na uvoľnenie energie (ATP metabolizmus) zaznamenali zvýšenie vitality o 12 %.

7 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo zrealizovaná počas 4 týždňov na vzorke 20 testujúcich vo veku 45 rokov a viac s ošetrením dvakrát denne priniesla zlepšenie elasticity o 8,3 %, zlepšenie vyhladenia pokožky o 27 %. Hodnoty boli ešte vyššie u predtým neošetrovanej pleti, kde bolo zaznamenané zlepšenie elasticity až o 93,3 % a zlepšenie vyhladenia pokožky až o 61,8 %.

8 Štúdia aktívnej ingrediencie in vitro na zvýšenie antioxidačných schopností buniek u starnúcich kožných buniek za použitia SOD1. Ošetrené bunky (na rozdiel od neošetrených buniek) produkovali úrovne SOD1 vyššie až o 280 %.

9 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo na zosvetlenie pleti zrealizovaná na vzorke 15 testujúcich vo veku od 45 do 76 rokov, ktorí trpeli problémami s pigmentáciou v dôsledku veku a slnečného žiarenia a overená použitím makrofotografi e. Aplikácia ošetrení na dennej báze počas 4 týždňov preukázala redukciu pigmentácie až o 21 %.

10 Štúdia aktívnej ingrediencie in vitro na rozklad melanínu v pokožke počas 24 hodín preukázala zníženie úrovne melanínu v pokožke až o 37 %.


Prírodná kozmetika pre citlivú pleť

Prírodná kozmetika pre citlivú pleť

Wellmaxx vytvoril zdravotnú radu na problémovú pleť, ktorá trpí začervenaním, vysychaním a ekzémami. Jedná sa o radu Wellmaxx Skineffect. Aby sa vaša pokožka mohla perfektne zotaviť, neobsahujú tieto produkty žiadne syntetické vône, parabény, farbivá, ingrediencie s obsahom ropy ani PEG deriváty. Nezávislý dermatologický inštitút potvrdil skvelú znášanlivosť produktov tejto série aj s citlivou pokožkou.

kingray.sk Reviews with ekomi.sk