Ako udržiavať pleť mladšiu a ako naštartovať produkciu kolagénu?

Kolagén je proteín, ktorý produkujú naše bunky, aby pleť držala ,,pokope,, a aby mala optimálnu elasticitu a pevnosť. Keď sme ešte v mladom veku, naša pleť má dostatok látok a vlastností, aby sa dokázala sama regenerovať. Vekom sa však produkcia kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej znižuje a tak pleť starne, je náchylná na tvorbu vrások a potrebuje pomoc zvonku. Okrem toho vekom dochádza k poškodeniu kolagénovým vláken vďaka našim zlým návykom ako nadmerná konzumácia nezdravých jedál, alkoholu, fajčenie, nadmerné opaľovanie atď. To všetko poškodzuje kolagén a celkovo zdravie pleti.

Ako zvýšiť produkciu kolagénu?

1, Zvýšená konzumácia vitamínu C.

Vitamín C nájdete v čersvej zelenine a ovocí. Stači 1 pohár zeleniny a 1ks. ľubovolného ovocia denne. Alebo vyskúšajte liposomálny vitamín C.

2, Ochrana pleti pred slnkom.

Ochrana pleti pred slnkom najlepšie organickou kozmetikou na opaľovanie, ktorá pleť chráni pred UV a zároveň regeneruje počas opaľovania. U nás nájdete aj Organickú kozmetiku na opaľovanie.

3, Zníženie konzumácie alkoholu a nezdravých jedál a úplne odstránenie fajčenia.

Ak chceme pleť detoxikovať, obmedzenie nezdravého životného štýlu je základ. Ak pridáme šport, tak naša pleť sa rýchlejšie detoxikuje. Na detoxikáciu pomáha aj kozmetika s obsahom morského planktónu, ktorý je vynikajúci na odstraňovanie poškodených buniek v pokožke ako aj poškodených kolagénových vláken. U nás nájdete detoxikačnú radu Wellmaxx Detox.

4, Raz za týždeň doprajte pleti Peeling (Exfoliácia)

Doprajte si Peeling, ktorý zbaví pokožku odumretých kožných buniek. Peeling je veľmi dôležitý, aby zbavil pokožku odumretých buniek. Tým pokožka dokáže ľahšie dýchať a absorbovať látky, ktoré na ňu nanesiete. U nás nájdete peeling v každej rade od Wellmaxx.

6, Doprajte pleti antioxidanty.

Výživové doplnky s kurkumínom dodávaju pleti potrebné antioxidanty a ochraňujú ju pred voľnými radikálmi. Naše antioxidanty nájdete tu.

Záver 

O pleť sa treba starať v každom veku. Ako je dôležité čo zjeme, tak je aj dôležité, ako ju čistíme a aké látky na ňu aplikujeme. Vekom, keď sa jej hydratácia znižuje, potrebuje dostatok vlahy, prečistenie peelingom alebo maskou, dodanie kolagénu, retinolu, alebo kyseliny hyaluronovej ako aj dodanie vitamínov zvnútra.

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME